Wyślij wiadomość
aboutus
Linia produkcyjna

Jiangsu Hysafety Co., Ltd, jako producent, jest spółką zależną należącą w całości do Shanghai Hygloves Co., Ltd. Znajduje się przy 85 East Shenzhen Road, strefa rozwoju gospodarczego Huai'an, prowincja Jiangsu, z certyfikatem ISO 9001 i BSCI .

 

 

Shanghai Hygloves Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

 

 

Shanghai Hygloves Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 0

 

Shanghai Hygloves Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 2

 

Całkowita powierzchnia 40 000 m²2i może pomieścić od 1500 do 2000 pracowników przy pełnej wydajności.Od momentu powstania w 2007 roku zajmuje się produkcją najwyższej jakości produktów dla klientów na całym świecie. Obecnie nasze pełne zdolności produkcyjne sięgają 240 000 par miesięcznie.

 

 

Shanghai Hygloves Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 3

 

Shanghai Hygloves Co., Ltd linia produkcyjna fabryki 4

 

 

 

OEM / ODM

….z prawie 25-letnim doświadczeniem w handlu i produkcji ma dobrą pozycję do świadczenia usług OEM i/lub ODM w następujących kategoriach rękawic:

 

Rękawice strażackie

Rękawice ewakuacyjne i ratownicze

Rękawice taktyczne wojskowe, myśliwskie, sił specjalnych i policyjne

Rękawice do oleju i gazu

Rękawice dla mechaników i ogrodnictwa

Rękawice do piły łańcuchowej i antywibracyjne

Wszystkie rękawice przemysłowe

Aktywne rękawice sportowe

 

Wytrzymałe i casualowe rękawiczki do sukienki

 

1. Globalne zaopatrzenie

 

2. Innowacje

 

3. Maszyny i technika

 

4. Partnerstwa

 

R & D

Shanghai Hygloves Co., Ltd.,z ponad 20-letnim doświadczeniem handlowym i ponad 10-letnim doświadczeniem produkcyjnym, współpracuje z wieloma znanymi międzynarodowymi markami.Nasze główne rękawice są przeznaczone do straży pożarnej, ewakuacji i ratownictwa, platform wiertniczych, mechaników, policji i wojska, funkcji specjalnych i sportu itp.

 

1、Marka

Nasza marka Hysafety® została szeroko rozpoznana przez klientów dzięki wysokiej wydajności, jakości i wygodzie produktów.Hysafety® został zarejestrowany na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej, Europie, Azji itp. Mamy również dystrybutorów w USA, Wielkiej Brytanii, Japonii itp. Do tej pory nasze produkty pod marką Hysafety® były sprzedawane do ponad 20 krajów i obszarów.

 

2 、Innowacje

Opierając się na aktualnych opiniach klientów i wymaganiach dotyczących trendów, nasz profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy poświęca się zaawansowanej wydajności produktów, materiałów i konstrukcji, aby zaspokoić różne potrzeby klientów.

 

3、Globalne zaopatrzenie

Przeszukujemy materiały na całym świecie, aby poszerzyć naszą wiedzę na temat całej branży rękawic, co pozwala nam produkować unikalne i konkurencyjne rękawice o wysokiej jakości i niskich kosztach.Obecnie współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów z międzynarodowymi markami na całym świecie, takimi jak USA, Europa, Ameryka Południowa, Japonia, Korea, Tajwan oraz inne kraje i regiony.

Szczegóły kontaktu