Wyślij wiadomość
aboutus

Shanghai Hygloves Co., Ltd

Shanghai Hygloves Co., Ltd Shanghai Hygloves Co., Ltd Shanghai Hygloves Co., Ltd Shanghai Hygloves Co., Ltd Shanghai Hygloves Co., Ltd
1 2 3 4 5
Shanghai Hygloves Co., Ltd
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Importer
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
Na calym swiecie
marki: HYBEZPIECZEŃSTWO
Ilość pracowników: 600~700
Rok założenia: 2002
pc Export: 90% - 100%
O nas
Wprowadzenie

 

Shanghai Hygloves Co., Ltd., założona w styczniu 2002 roku, jest pionowo zintegrowanym przedsiębiorstwem przemysłowo-handlowym.Specjalizujemy się w produkcji i eksporcie różnego rodzaju rękawic funkcjonalnych, w tym rękawic przeciwpożarowych, rękawic ewakuacyjnych i ratowniczych, rękawic dla mechaników, rękawic Oil Rigger, rękawic policyjnych i wojskowych, specjalnych rękawic funkcjonalnych i sportowych itp. Dostarczamy na kluczowe rynki rękawic OEM takich jak USA, Niemcy, Europa Północna, Australia, Japonia oraz inne kraje i obszary.W ostatnich latach sukcesywnie rozwijamy krajową

rynek w Chinach.    

 

 

 

Chiny Shanghai Hygloves Co., Ltd profil firmy 0


 

 

Chiny Shanghai Hygloves Co., Ltd profil firmy 0


 

 

 

Chiny Shanghai Hygloves Co., Ltd profil firmy 2

Chiny Shanghai Hygloves Co., Ltd profil firmy 3

Chiny Shanghai Hygloves Co., Ltd profil firmy 4

Chiny Shanghai Hygloves Co., Ltd profil firmy 5

 

 

SiedzibaShanghai Hygloves Co., Ltd., znajduje się w Jinqiao, Pudong, Szanghaj.Z siedzibą w Szanghaju, najbardziej zaawansowanym mieście w Chinach, mamy bardzo wygodny transport i bogate zasoby ludzkie.Posiadamy własny zespół projektowo-badawczy, który zapewnia klientom własne produkty technologiczne i innowacyjne.Co więcej, nasz zespół sprzedaży i zespół produkcyjny zapewniają szybką i wydajną obsługę posprzedażną naszych produktów sprzedawanych na całym świecie.

   

 

Chiny Shanghai Hygloves Co., Ltd profil firmy 6+

 

Chiny Shanghai Hygloves Co., Ltd profil firmy 7

 

 

 

 

 

Jiangsu Hysafety Co., Ltd., jako producent w całości należący do spółki zależnej, jest wspólnym przedsięwzięciem Shanghai Hygloves Co., Ltd. i Shanghai Hygloves (Hongkong) Co., Ltd., z siedzibą przy 85 East Shenzhen Road, strefa rozwoju gospodarczego Huaian, prowincja Jiangsu.Fabryka zajmuje powierzchnię 50 akrów i całkowitą powierzchnię zabudowy do 40 000 m²2.Ma 35 000 000 RMB kapitału zakładowego.Fabryka posiada certyfikaty ISO 9001 i BSCI i może pomieścić od 1500 do 2000 pracowników przy pełnej wydajności.Od założenia w 2007 roku zajmuje się produkcją produktów o stałej jakości dla klientów na całym świecie w rozsądnych cenach i punktualności. Obecnie nasza pełna zdolność produkcyjna sięga 500 000 par miesięcznie.

 

     

 

Nasze główne rynki to USA, Niemcy, Europa Północna, Australia, Japonia i niektóre inne kraje.Zaopatrujemy kluczowe rynki rękawic OEM na całym świecie.

 

Co roku uczestniczymy średnio w 15-20 profesjonalnych wystawach na całym świecie.I kilka innych krajowych pokazów pożarnictwa i ratownictwa w Chinach.

 

   

Chiny Shanghai Hygloves Co., Ltd profil firmy 8

 

    

Wystawa stała(zawierające Ale nie ograniczone do):

Targi Kantońskie

A+A Trade Fair Internationale Eisenwarenmesse

NSC

NHS

FDIC

INTERSCHUTZ

PRZECIĘCIE

ISPO

OTC

OT

 

Chiny Shanghai Hygloves Co., Ltd profil firmy 9

 

 

Wystawiając się na te wystawy, jesteśmy w stanie przekazać dominujące informacje rynkowe w różnych regionach i prawdziwe zapotrzebowanie klientów w różnych krajach.Jednocześnie wystawy te pozwalają nam stale aktualizować odpowiednią wiedzę materiałową i inne technologie związane z rękawicami.Pomaga nam również budować zrozumienie rękawic/ochrony dłoni, które przekształcamy w rzeczywiste produkty zgodnie z zapotrzebowaniem klientów.Ponadto przez lata uczestnictwa w wystawach budujemy relacje z szeroką gamą partnerów z różnych dziedzin poprzez lata uczestniczenia w wystawach.Możemy zapewnić względny projekt, odpowiednie materiały funkcjonalne i rozsądne rozwiązania zgodnie z wymaganiami różnych klientów.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów lub chcesz omówić niestandardowe zamówienia, skontaktuj się z nami.Dzięki naszemu zrozumieniu i doświadczeniu w branży rękawic, z całego serca zapewnimy Ci rozsądną cenę i lepszą obsługę.Mamy nadzieję na nawiązanie długotrwałych przyjaznych relacji biznesowych z Tobą i Twoją szanowaną firmą.

Historia

Chiny Shanghai Hygloves Co., Ltd profil firmy 0

 

 

Świetne wydarzenia i zalety

  • 30 czerwca 2016 zostaliśmy zaproszeni przez ASTM (American Society of Testing Materials) do Chicago, Illinois, USA.Podczas konferencji rozmawialiśmy z innymi gigantami branży rękawicowej i wykorzystaliśmy naszą wiedzę do sformułowania standardów rękawic.
  • Przez lata opracowaliśmy wiele rękawic strażackich.A te rękawiczki odpowiadają różnym standardom.Na przykład norma amerykańska NFPA, norma europejska EN659, norma australijska/nowa Zelandia AS/NZS 2161.6, norma rosyjska GOST, norma japońska itp.
  • O ile nam wiadomo, tylko jedna lub dwie firmy na całym świecie posiadają certyfikaty strażackie we wszystkich NFPA, EN659 i AS/NZS 2161.6.Mamy zaszczyt powiedzieć, że Shanghai Hygloves Co., Ltd. jest jednym z nich.
  • W regionie Azji i Pacyfiku jesteśmy jak dotąd pierwszą i jedyną firmą/fabryką, która posiada certyfikaty rękawic strażackich NFPA.W chwili obecnej tylko 14 firm uzyskuje certyfikaty NPFA od SEI i/lub UL (część z nich kupuje u nas rękawice NFPA z rozszerzeniami certyfikacji).
  • Przez lata opracowaliśmy i przetestowaliśmy ponad osiemdziesiąt rodzajów rękawic spełniających normy EN388.Kontynuujemy opracowywanie nowych produktów w zakresie rękawic i certyfikujemy je.Co więcej, zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy style i zakres rozmiarów odpowiednie dla rynku koreańskiego i japońskiego.
  • Nasze zespoły projektowe i badawcze zawsze angażują nowe materiały i technologie produkcyjne, aby opracowywać rękawice o różnych funkcjach dla różnych rynków.

 

Usługa

Chiny Shanghai Hygloves Co., Ltd profil firmy 0

 

 

    

Shanghai Hygloves Co., Ltd., z prawie 30-letnim doświadczeniem handlowym i prawie 20-letnim doświadczeniem produkcyjnym, współpracuje z wieloma znanymi międzynarodowymi przedsiębiorstwami i markami.Zależy nam na opracowywaniu funkcjonalnych i wysokiej jakości rękawiczek, aby sprostać różnorodnym potrzebom wszystkich klientów.Nasze sztaby do pobierania próbek pracują w tym samym budynku co nasz dział handlu zagranicznego, co pozwala nam spontanicznie reagować na potrzeby naszych klientów.Naszym priorytetem jest dokładanie wszelkich starań, aby oferować naszym klientom doskonałą obsługę i konkurencyjne ceny oraz wysokiej jakości towary.Oprócz naszych własnych produktów, aby zaoferować naszym klientom większy asortyment, utrzymujemy bardzo miłe relacje z wieloma dużymi fabrykami rękawiczek i instytutami badawczymi w kraju i za granicą przez cały czas.W związku z tym możemy zaprojektować ukierunkowane produkty, aby sprostać wymaganiom klientów.W ten sposób cały czas zdobywamy naszych klientów i rynek.Kładziemy nacisk na budowanie naszej reputacji w branży rękawiczek na całym świecie.

 

1. Marka

Zarejestrowaliśmy nasze Hysafety®zgodnie z prawem, kiedy ubiegaliśmy się o certyfikaty rękawic strażackich.Do rękawic strażackich Hysafety®została powszechnie uznana przez klientów za wysoką wydajność, jakość i komfort produktów.

Istnieje wiele firm/marek, które również sprzedają rękawice strażackie z rozszerzeniem naszych certyfikatów.Cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasze certyfikaty rękawic strażackich na naszych klientów, aby rozszerzyć ich własny rynek.

Oprócz naszej własnej marki w obszarze rękawic strażackich, rękawice OEM są nadal naszą główną działalnością.To zaszczyt, że wiele firm powierza nam swoje rękawice OEM.

2. Innowacje

Opierając się na aktualnych opiniach klientów i trendach, nasz profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy poświęca się osiąganiu zaawansowanej wydajności produktów, materiałów i konstrukcji, aby zaspokoić różne potrzeby klientów.Na przykład nasza specjalna technologia klejenia została szeroko doceniona przez klientów ze sportu, górnictwa i wielu innych branż.

 

3. Globalne zaopatrzenie

Nieustannie poszukujemy nowych materiałów na całym świecie, aby poprawić nasz wgląd w całą branżę rękawic, co pozwala nam budować unikalne i konkurencyjne rękawice o wysokiej jakości.Obecnie mamy dobre relacje partnerskie z wieloma dostawcami materiałów z międzynarodowymi markami na całym świecie, takimi jak USA, Europa, Ameryka Południowa, Japonia, Korea, Tajwan itp.

    

 

Szczegóły kontaktu